Вівторок, 15.10.2019, 02:16
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

          
         



Вітаємо учнів-переможців ІІ етапу предметних олімпіад 2018-2019 н.р.

Українська мова та література

Бєлова Олекснадра 8-Б клас (ІІІ місце)
Бондарєва Ольга  9-Б клас (ІІ місце)

Арапова Софія 9-Б клас (ІІІ місце)

Підрушняк Карина 10-А (І місце)

Куртова Анна 11-Б (І місце)

 

Біологія

Ковтун Марко 8-В (ІІ місце)

 

Фізика

Вірич Елеонора 8-Б (ІІІ місце)

Лукашук Микита 10-А (ІІ місце)

Васильченко Дарина 11-Б (ІІІ місце)

Крижанівська Анастасія 11-Б (ІІІ місце)

 

Хімія

Добронос Анастасія 7-А (І місце)

Значко Анастасія  7-Б (ІІ місце)

 

Екологія

Куртова Анна 11-Б (ІІІ місце)

Рубан Єгор 11-Б (ІІІ місце)

 

Економіка

Рубан Єгор 11-Б (ІІ місце)

Васильченко Дарина (ІІІ місце)

 

Історія

Гур'єв Роман  8-А (ІІІ місце)

Бураков Ілля 9-А (ІІ місце)

Серьожніков Олександр 9-А (ІІ місце)

Ретюнських Антон 10-А (ІІІ місце)

Радіонова Анастасія 11-Б (ІІІ місце)

 

Зарубіжна література

Бондарєва Ольга 9-А (ІІ місце)

Полякова Аліна 10-А (І місце)

Сіроченко Марина 10-В (ІІ місце)

Підрушняк Карина 10-А (ІІІ місце)

Свидюк Ірина 10-В (ІІІ місце)

Куртова Анна 11-Б (ІІІ місце)

 

Географія

Ковтун Марко 8-В (ІІІ місце)

Бураков Ілля 9-А (ІІ місце)

Ретюнських Антон 10-А (ІІ місце)

Підрушняк Карина 10-А (ІІІ місце)

Крижанівська Анастасія 11-Б (ІІІ місце)

 

Інформаційні технології

Патранюк Костянтин 8-Б (І місце)

Вірич Елеонора 8-Б (ІІ місце)

Габєєва Юлія 9-А (І місце)

Басенко Ангеліна 9-А (ІІ місце)

Ретюнських Антон 10-А (І місце)

Кириленко Андрій 10-А (ІІ місце)

Данько Діана 10-В (ІІІ місце)

Крижанівська Анастасія 11-Б (І місце)

Васильченко Дарина 11-Б (ІІ місце)

Франц Ольга 11-Б (ІІІ місце)

 

Обслуговуючі види праці

Ткачова Світлана 8-А (ІІ місце)

Пудла Анастасія 8-А (ІІІ місце)

Кубай Наталі 9-Б (ІІ місце)

Карпенко Ярослав 7-Б (ІІ місце)

Бєлова Олександра 8-Б (І місце)

Гур'єв Роман 8-А (ІІ місце)

Вірич Елеонора 8-Б (ІІІ місце)

 

Англійська мова

Кузнецов Роман 8-Б (І місце)

Патранюк Костянтин 8-Б (І місце)

Серьожніков Олександр 9-А (ІІ місце)

Каверінський Едуард 11-Б (ІІ місце)

 

Німецька мова

Ковтун Марко 8-В (І місце)

Арапова Софія 9-Б (ІІ місце)

Бані Олександр 10-Б (І місце)

Ліщинська Олександра 10-В (ІІ місце)

Сухар Єлизавета 10-В (ІІІ місце)

Куртова Анна 11-Б (І місце)

Крижанівська Анастасія 11-Б (ІІ місце)

Радіонова Анастасія 11-Б (ІІІ місце)

 

Правознавство

Бондарєва 9-А (І місце)

Габєєва Юлія 9-А (ІІ місце)

Бані Олександр 10-Б (ІІ місце)

Радіонова Анастасія 11-Б (ІІ місце)

Васильченко Дарина 11-Б (ІІІ місце)

 

Російська мова

Бондарєва Ольга 9-А (І місце)

Сенюк Анастасія 9-Б (ІІІ місце)

Габлюк Євген 11-А (ІІ місце)

 

Інформатика та ОТ

Патранюк Костянтин 8-Б (І місце)

Вірич Елеонора 8-Б (ІІ місце)

Ковтун Марко 8-В (ІІІ місце)

Ретюнських Антон 10-А (ІІІ місце)

Каверінський Едуард 11-Б (І місце)

Буренко Михайло 11-А (ІІ місце)

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz