Четвер, 19.10.2017, 06:43
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

 Южноукраїнська
загальноосвітня школа
 І-ІІІ ступенів №3



 

 

 

Олімпіада з інформатики та ОТ учитель Лук'янчук О.Ю.

Патранюк ІІІ місце з інформатики та ОТ, ІІІ місце з ІТ ІІ етапу, ІІІ місце в обласному конкурсі комп'ютерної графіки, ІІІ місцев обласному конкурсі анімаційних фільмів;

Крижанівська І місце з ІТ ІІ етапу, ІІІ місце з ІТ ІІІ етапу;

Куртова ІІ місце з ІТ ІІ етапу;

Савіна ІІ місце з ІТ ІІ етапу, ІІІ місце з ІТ ІІІ етапу;

Канарик  і місце з інформатики та ОТ ІІ етапу, ІІІ місце з інформатики та ОТ ІІІ етапу, І місце з ІТ ІІ етапу, І місце з ІТ  ІІІ етапу, ІІ місце з ІТ ІV етапу;

Ляпало ІІ місце з ІТ ІІ етапу;

Толмачов ІІІ місце з ІТ ІІ етапу, ІІІ місце з інформатики та ОТ ІІ етапу;

Чинник ІІ місце з ІТ ІІ етапу;

Хоменко ІІ місце з інформатики та ОТ ІІ етапу.

View post on imgur.com

Олімпіада з інформатики учитель Трюхан О.М.

Овчинніков Д. І місце;

Молтабар Л. І місце;

Рехлицький Д. І місце; 

Свидюк І. І місце;

Самосьонок Б. ІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з математики учитель Коваленко С.П.

Овчинніков Д. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з математики учитель Коваленко Т.В.

Сорокаліт А. ІІІ місце; 

Ретюнських А. І місце; 

Бабич О. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада із зарубіжної літератури учитель Варяник О.М.

Рогожинська А. І місце;

Гештемульт В. ІІІ місце;

Загреба Є. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з георгафії учитель Продан Ю.М.

Радіонова А. ІІ місце;

Товцев В. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з обслуговуючої праці учитель Зеленюк Т.О.

Галітко А. І місце;

Крижанівська А. ІІІ місце;

Васильченко Д. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з німецької мови учитель Онофрійчук Т.В.

Бані О. І місце;

Овчинніков Д. ІІ місце;

Куртова А. І місце;

Крижанівська А. ІІ місце; 

Молтабар Є. І місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з математики учитель Штифлюк І.В.

Товцев В. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з історії та правознавства учитель Музиченко Л.А.

Радіонова А. ІІІ місце,

Кириленко А. ІІ місце

View post on imgur.com

Олімпіада з історії та правознавства учитель Калько Т.В.

Хоменко Н. І місце;

Рогожинська А. ІІІ місце; 

Фролова Т. І місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з хімії учитель Семенова О.Б.

Бураков І. І місце; 

Басенко А. ІІІ місце;

Бондареєва О. ІІІ місце;

Крижанівська А. ІІІ місце; 

Канарик В. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з математики учитель Лозовенко М.Е.

Гур'єв Р. І місце

View post on imgur.com

Олімпіада з фізики учитель Пузир Н.В.

Бураков І. І місце; 

Серьожніков О. ІІІ місце;

Васильченко Д. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з біології учитель Галуза О.

Гьозолян Є. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з інформаційних технологій учитель Андронатій Р.О.

Басенко А. І місце

View post on imgur.com

Олімпіада з укр.мови та укр.літ. Конкурс ім. П. Яцика та Т.Г.Шевченко учитель Малік О.М.

Куртова А. І місце;

Пінул Д. ІІ місце; 

Гештимулт В. ІІ місце;

Рогожинська А. ІІІ місце;

Астаф'єва В. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з фізики учитель Макеєва В.І

Чинник П. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з укр.мови та укр.літ. Конкурс ім П.Яцика учитель Чернега С.О.

Бондаренко Н. І місце; 

Штифлюк О. - Переможець конкурсу ім. П.Яцика.

View post on imgur.com

Олімпіада з російської мови учитель Шафоростова С.І.

Хоменко Н. І місце;

Гештемулт В. ІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з французької мови учитель Грудка С.В.

Мироненко Є. І місце

View post on imgur.com

Олімпіада з біології учитель Голуб Л.С.

Канарик В. ІІІ місце; 

Полякова А. ІІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з фізики учитель Насирова І.Ф.

Тацієнко А. ІІІ місце; 

Товцев В. ІІ місце;

Ретюнських А. ІІ місце.

View post on imgur.com

Олімпіада з укр.мови та укр.літ. Конкурс ім. П.Яцика та Т.Г.Шевченка учитель Кабанець О.І.

Бондарєва О. І місце;

Хоменко Н. ІІІ місце;

Ковтун М,

Габеєва Ю.- переможці конкурсу ім. П.Яцика та Т.Г.Шевченка

View post on imgur.com

Олімпіада з укр.мови та літератури. Конкурс ім.П. Яцика та Т.Г.Шевченка учитель Товцева І.В.

Підрушняк К. 1 місце-переможець конкурсу ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка

View post on imgur.com

Олімпіада з історії учитель Музиченко Л.А.

Бані О. ІІІ місце

View post on imgur.com
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz